KONST / Litografier / Färglitografi 14943156
nr 1494 3156
Björn Wessman
(f. 1949), Sverige
KOMPOSITION. Signerad, numrerad 8/270, daterad -94, färglitografi, yttermått inklusive ram: 69X67 cm
Björn Wessman, svensk målare född i Hässleholm, Skåne 1949.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 19:28:49
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
6
800 kr
7
1.100 kr
8
1.300 kr
7
1.300 kr
8
1.300 kr (Budbetjänt)
8
1.400 kr
7
1.400 kr
8
1.400 kr (Budbetjänt)
7
1.500 kr
8
Björn Wessman
Läs mer om Björn Wessman